NÁVRH INTERIÉRU BYTU DOMU

Tvoríme jedinečné interiéry inšpirované modernou dobou.

Ak sa rozhodujete nad kúpou nehnuteľnosti a chcete bývať v modernom interiéry, ozvite sa nám a my vám vytvoríme dizajn šitý na mieru.

Predstavujeme vám našu novú stránku ktorá sa venuje návrhu interiéru bytu a domu. Tento web vznikol preto, aby sme vám, našim zákazníkom, ponúkli profesionálne dizajnové služby v navrhovaní interiéru. Samotný dizajn je kombinácia rôznorodých prvkov od jestvujúcich alebo pridaných, ktoré sa spoločne pretvoria do vizuálnej podoby. Nie je to ľahká práca, a preto je vhodné si na túto úlohu zaobstarať dizajnéra. Náš tím vám s radosťou pomôže a vytvorí vám jedinečný interiér podľa vašich požiadaviek. V súčasnej dobe sa naša firma zaoberá okrem dizajnovania aj výrobe nábytku na mieru a stavebnej rekonštrukcii. Znamená to, že vám vieme zabezpečiť celú realizáciu  od návrhu cez stavebné úpravy až po výrobu nábytku. Teraz vám predstavíme a opíšeme tieto 3 činnosti.

onas
generic
generic

O NÁS

Zaoberáme sa tvorbou interiérového dizajnu, výrobou nábytku a stavebnou rekonštrukciou.

Firma LINE SLOVAKIA s.r.o, vznikla v roku 2000 ako združenie živnostníkov. V roku 2004 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas existencie sme navrhli a zariadili stovky interiérov. Prvých 10 rokov sme sa venovali zariaďovaniu kancelárskych priestorov. Od roku 2010 sa venujeme návrhom interiérov bytov a ich zariaďovaniu na kľúč. V Bratislave patríme medzi stabilné spoločnosti a naši klienti sú toho dôkazom. Ak sa rozhodujete či nás oslovíte skúste si pozrieť naše referencie, ktoré vás iste presvedčia o našich kvalitných službách.

icon

748+

Zrealizovaných projektov

Neváhajte nás kontaktovať a využite naše profesionálne služby

Interiérový dizajn

Počas života sa každému z nás podarí osamostatniť od rodičov a zaobstarať si svoje nové bývanie. V začiatkoch to môže byť lacnejší podnájom, ktorý zvyčajne býva jednoducho zariadený. Ak sa už rozhodnete, že si kúpite alebo zaobstaráte svoje vlastné bývanie mali by ste zvážiť či si necháte poradiť od odborníka, ktorý vám vypracuje návrh interiéru bytu priamo podľa vašej chuti. Náš dizajnér vám odborne poradí s úpravou dispozície a pomôže s výberom nábytku, alebo vám spracuje komplexný dizajnový návrh. Ten viete použiť pri kúpe jednotlivých kusov nábytku, alebo vám tieto prvky vyrobíme v našej stolárskej dielni.

Stavebná rekonštrukcia

Naša firma sa zaoberá stavebnou rekonštrukciou bytov a domov. Toto oddelenie vzniklo na základe žiadostí našich klientov, ktorí nás žiadali aby sme im na základe návrhu interiéru domu zabezpečili aj jeho stavebnú rekonštrukciu. Dnes pre vás zabezpečujeme túto službu našou vlastnou stavebnou divíziou, ktorá pozostáva zo skúsených majstrov a špičkového technického vybavenia. Vieme pre vás zhotoviť všetky elektroinštalačné, vodoinštalačné, kúrenárske a stavebné práce. Hneď ako sa váš nový dizajn spracuje presunie sa na stavebné oddelenie, kde pre vás spracujeme cenový rozpočet. Ak vám budú podmienky a ceny vyhovovať dohodneme si začiatok a nástup na tieto úkony.

Nábytok na mieru

Treťou činnosťou ktorou sa zaobérame už od vzniku našej firmy je výroba nábytku na mieru. V začiatkoch bola naša činnosť sústredená na kancelársky nábytok. Počas rokov sme našu činnosť rozšírili aj na výrobu pre súkromné osoby a začali sme vyrábať kuchynské linky, obývacie steny a iný druh výrobkov. Dnes máme vytvorené modelové rady kuchýň, ktoré spĺňajú rôzne nároky klientov podľa tvaru, farebnosti a ceny. Ak máte záujem o nový nábytok alebo si chcete nechať navrhnúť interiér bytu,  kontaktujte nás a požiadajte si o cenový rozpočet.

Naše projekty

Využite naše služby a nechajte si zariadiť váš nový interiér podľa súčasných dizajnových trendov.

Spálňa so zelenou stenou

Navrhovanie interieru a1

Popis = Pôvodná hosťovská izba v menšom domčeku v okolí hlavného mesta sa mala zmeniť na útulnú spálňu. Klientka mala požiadavku na farebnosť a pocit tepla. Izba bola rozdelená na šatníkovú a spaciu časť. Dominuje v nej sadrokartónová priečka s dreveným obložením s pravidelnými vzormi.

Samostatný šatník je prístupný z oboch strán a je uzatvárateľný dverami. Dizajnová komoda a industriálna polica po kombinácii s kobercom pod posteľou dotvárajú požadovaný dizajnový smer. V prípade záujmu o dizajn vášho interiéru nás kontaktujte a pošlite nám správu.

Navrhovanie interieru a2
Navrhovanie interieru a4
Navrhovanie interieru

Kúpeľňa vo vidieckom štýle

Navrhovanie interieru a5

Popis = Pôvodná samostatná kúpeľňa a WC boli oddelené komorou, ktorá klientom dispozične nevyhovovala. Rozhodli sa preto o zmenu. V takýchto prípadoch nie je navrhovanie interiérov jednoduché, pretože sa musí skĺbiť funkčná a technická stránka projektu s tou vzhľadovou. Pri projektovaní sme komoru presunuli do inej časti domu a vytvorili tak kúpeľňu s WC, ktorú klienti požadovali. Podarilo sa nám tak vytvoriť jednotný a funkčný priestor, kde je sprchovací kút, vaňa, WC, priestor pre práčku a umývadlo. Samotný dizajnový štýl je vidiecky a dominujú v ňom pôvodné drevené trámy podkrovia.

Navrhovanie interieru a6
Navrhovanie interieru a7
Navrhovanie interieru a8

Moderný interiér domu

Navrhovanie interieru a9

Popis = Keď si klienti prevzali ich nový dom, bolo potrebné ho dozariadiť. Oslovili nás tak so žiadosťou o spracovanie dizajnu a o výrobu nábytku na mieru. Pri navrhovaní sme si určili dizajnové smerovanie a vytvorili tak projekt, ktorý im po všetkých stránkach vyhovoval. Na základe projektu sme vypracovali cenovú kalkuláciu na výrobu nábytku a nábytok aj vyrobili. V obývacej izbe a kuchyni dominuje drevený a biely dekoračný raster, ktorý dotvára moderné riešenie. Ak ste sa rozhodli zariadiť si vaše nové bývanie, kontaktujte nás a my vám zabezpečíme komplexné služby.

Navrhovanie interieru b1
Navrhovanie interieru b2
Navrhovanie interieru b3

KONTAKTUJTE NÁS

Zaujali vás naše služby a chcete sa dozvedieť viac? Vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme.

Ak hľadáte dizajnéra, ktorý vám vytvorí interiér na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Po odoslaní správy sa vám čoskoro ozveme.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right